5 SIMPLE TECHNIQUES FOR پنکه مه پاش

5 Simple Techniques For پنکه مه پاش

5 Simple Techniques For پنکه مه پاش

Blog Article

نحوه استفاده از دستگاه های مه پاش در سالن های مرغداری و طیور بدین صورت می باشد که در انتهای سالن فن های تخلیه جهت تهویه هوا در نظر گرفته شده می باشد در ابتدای سالن مه پاش تعبیه می شوند و نحوه انتخاب دستگاه های مه پاش برای سالن های مرغداری و طیور بدین صورت می باشد که به ازای هر ۵۰۰۰ مرغ یک دستگاه در ابتدای سالن نصب می شود.

مداح و نی زن ختم بهشت زهرا / رزرو اکو مداح بهشت زهرا و سکینه ۰۹۱۲۷۹۹۵۸۸۶

خدمات این مجموعه در رابطه با دستگاه های مه پاش و هواساز ساخت این مجموعه به شرح ذیل می باشد:

سمت اصلی و موتور پنکه توسط سیستم جغجغه‌ای، قابل‌تغییر در جهت عمودی است و توسط دکمه‌ی قفل‌کننده می‌توان حالت چرخش افقی آن را فعال یا غیرفعال کرد، اما قابلیت چرخش ۸ مانند اتوماتیک را ندارد.

پاسخ امید ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ در ۴:۰۰ بعد از ظهر ممنون از مقاله خوبتون به نظر من پنکه های پارس خزر عالیه ن .

مه و رطوبت ایجاد شده توسط دستگاه فوگر ، با ایجاد جریان اجباری هوا روی آن تبخیر می شود ، به نحوی که گرمای موجود در هوا را به اندازه گرمای نهان تبخیر خود می گیرد و بخار می شود در مقابل هوا را خنک می کند.

دستگاه بخور سرد با کمک یون منفی می‌تواند تا حد زیادی میکروب های معلق در هوا را حذف و کنترل می کند.

ورزشی ورزشی فوتبال و فوتسال جام جهانی آسیایی و پاراآسیایی عمومی توپ و تور کشتی و وزنه برداری رزمی راکتی پایه و آبی جانبازان و معلولان بانوان المپیک و پارا المپیک ورزشی بین الملل ساير حوزه ها عکس عکس صفحه اول عکس خبری مستند استانها منابع خارجی تک عکس عمومی فیلم فیلم سیاسی ورزشی اجتماعی علمی و فرهنگی اقتصادی عمومی فضای مجازی فضای مجازی وب گردی شبکه مردم خبر فناوری اطلاعات پیشخوان سایبری مستند سایبری به علاوه خبر شهروندخبرنگار شهروندخبرنگار گزارش مردمی سوال از مسئولین موضوعات:

کلیپ اینجا کلیک کنید دلتنگی کلیپ عاشقانه دلتنگی برای استوری واتساپ و اینستا

قابلیت تنظیم گردش افقی از طریق ریموت دستگاه ممکن است. حالت ریتم جهت دستیابی به وزش باد ملایم در نظر گرفته شده است که یکی از ویژگی‌های این محصول است. ریموت کنترل دستگاه امکانی بسیار مهم در این محصول است که باعث راحتی بیشتر کاربر می‌شود.

سبز بازار جهت کاهش هزینه های ارسال به مشتریان عزیز، ارسال محصولات از طریق نمایندگی های معتبر خود را شروع کرده است و در حال حاضر بجز شیراز امکان ارسال از تبریز و یزد نیز فراهم شده است.

همچنین از پنکه مه پاش می توان برای از بین بردن گرد و خاک محیط های آلوده، بوی بد محیط و افزایش رطوبت استفاده نمود.پنکه مه ساز در فصول گرم سال بسیار مناسب استفاده در فضاهای باز و نیمه باز مختلف، محیط‌های صنعتی، تجاری و خانگی ، سالن اجتماعات، رستورانها ، باشگاههای ورزشی، ادارات، تالارهای پذیرایی، گلخانه ها، زمین های کشاورزی، انبارها، کارخانجات، کارگاه های با فضای باز، باغ ها، ویلاها و … می باشد.برای جا به جایی پنکه مه ساز چرخ هایی در زیر پنکه تعبیه شده اند که حرکت آن توسط کاربر راحت تر صورت گیرد.

اما مدل دیسکی که در یک سایز طراحی گردیده، در سالن های پرورش زالو، کاشت و تولید زعفران، انبار نگهداری تخم مرغ، انبار و سردخانه میوه و گوشت، در آزمایشگاه ها و مکان هایی که دارای تجهیزات حساس مانند کامپیوتر می باشند … استفاده می گردد.

مراحل نصب تمامی دستگاه های مه پاش مشابه نصب کولر می باشد، نکته حائز اهمیت انتخاب جایگاه نصب مناسب می باشد که اصولا دستگاه در ارتفاع نصب می شود (به دلیل حرکت رطوبت به سمت پایین).

Report this page